برای جستجوی سریع‌تر کالا، مدل کالا را جستجو کنید.

شرکت هيدرو پردازش صنعت با هدف تلفيق دانش مهندسي با صنعت بازرگاني در سال 1394 تاسيس

شده و شعار تهيه و تامين مهندسي (Engineered procurement) را سرلوحه فعاليت هاي

خود قرار داده است.

 تهيه و تامين همراه با دانش فني و قدرت تحليل از ملزومات جوامع صنعتي بوده و همواره جزو مهمترين مشغوليت هاي ذهني صاحبان صنايع به شمار مي آيد. بهره گيري از دانش فني و تجارب اجرايي در خصوص انتخاب و معرفي مناسب ترين اقلام متناسب با نياز کارفرمايان محترم و قابليت وسيع کارشناسان بازرگاني در تهيه و تامين اقلام نهايي از نقاط مختلف دنيا و توليدکنندگان متنوع راهکاري است که شرکت هيدروپردازش صنعت در جهت پاسخ به اين نياز در پيش گرفته است.

اين شرکت از زير مجموعه هاي کمپاني تونل ساز ماشين مي باشد که تا به امروز در بيش از 100 پروژه مطالعاتي، نظارتي، اجرايي و...  در زمينه هاي عمراني به خصوص در بخش احداث تونل به صورت مکانيزه فعاليت عمده و گسترده اي داشته است.

و برآن است تا با تلفيق دانش مهندسي و بازرگاني منبعي قابل اطمينان در تهيه و تامين مهندسي شده در کشور براي صاحبان صنايع باشد و اميد دارد با بکار بستن نهايت تلاش خود در اين حوزه بتواند نقش مفيدي در صنعت کشور ايفا نمايد. در راستاي نيل به اين هدف دپارتمان هاي اصلي شرکت در دو بخش فني و مهندسي و بازرگاني تجهيز مشغول به فعاليت ميباشند.

به علت تغییرات در موجودی انبار شرکت و نوسانات قیمت ارز، از مشتریان محترم آنلاین خواهشمندیم قبل از خرید خود با شرکت تماس حاصل نموده و موجودی کالا را از کارشناسان فروش جویا شوید